Bu sitenin sahibi DASİSTANBUL REKLAM TANITIM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.'dir. Kullanıcılar, sitemizi ziyaret etmekle, aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak üzere, her türlü maksat ve kullanım için kabul etmiş sayılacaktır.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan DASİSTANBUL REKLAM TANITIM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ sorumlu değildir. DASİSTANBUL REKLAM TANITIM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

DASİSTANBUL REKLAM TANITIM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

DASİSTANBUL REKLAM TANITIM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda gerekli önemleri alır ve herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi DASİSTANBUL REKLAM TANITIM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir.DASİSTANBUL REKLAM TANITIM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

DASİSTANBUL REKLAM TANITIM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Bardak Kupa markası ve diğer markalar, http://www.islamtablo.net alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. DASİSTANBUL REKLAM TANITIM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

DASİSTANBUL REKLAM TANITIM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.