islamtablo.com'da kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir, uluslarası bir standarttır. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri browserinizin en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. İşlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur.

Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece bankanıza iletilir.

Siparişlerinizi telefon ile 0 212 219 69 13 numaradan bizlere ulaşarak veya mh@islamtablo.com a sipariş iptali başlık isim soy isim, sipariş kodunuzu bildiren bir mail atarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise veya ürün baskısı yapılmış ise iptal edilemez.

Siparişinizin iptal edilmesi durumunda tarafımızdan en kısa sürede yapılacak ve bedel iadesi ile ilgili işlem süreci bilgilendirmesi maille size aktarılacaktır.

Sipariş bedelinizin iadesi aşamasında ödemeyi yapan kişinin iade edilecek banka hesap bilgileri talep edilecektir. Bu sebeple ödemeyi yapan kişinin banka hesap bilgilerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Aksi halde iade işlemlerinde sorun yaşanabilir. Havale ile ödeme yapan müşterilerin sipariş iade bedeli banka farklılıklarından dolayı ortaya çıkan işlem masrafları kesilerek iade edilecektir.

İptal edilen sipariş bedeli iadesi yerine müşterinin talep etmesi durumunda aynı bedelde başka bir ürün gönderilebilir.

ÜRÜN İADE

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakkı başlıklı 7.maddesi 4. fıkrası c bendine göre ;

Tüketicinin istekleri veya açıkca onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketicinin, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı yoktur.

islamtablo.com Ürün İade/Değişimini Ortadan Engel Koşullar
Gönderilen ürün;

  • Web sitesinde bildirilen kullanım talimatlarına uyulmadan kullanıldığında


Ürün iade/değişim talebinizi info@islamtablo.com mail adresine veya 0 212 219 69 13 telefon numarasına bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürüne ait satış faturasının tüm nüshalarını tarafımıza teslim etmeniz gerekmektedir. Fatura şirket adınaysa iade faturası düzenlenmeniz gerekmektedir. Faturanın tüm nüshaları gönderilmediği takdirde KDV ve yasal tüm yükümlülükler müşteriye ait olur ve bu bedel iade edilmez.

İade alınan ürün veya iptal edilen sipariş bedeli müşteriye 10 gün içerisinde iade edilir.